Spływ pontonowy rodzina 2+2 w tygodniu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 90,00 zł 90.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 9297-76790

Opis

Oferta specjalna Voucher na rodzinny spływ pontonowy po rzece Bystrzyca we Wrocławiu organizowany przez Przystań Jarnołtów dla rodziny 2+2 do zrealizowania w dni powszednie w godzinach otwarcia Przystani Jarnołtów po wcześniejszej rezerwacji.

Spływy pontonowe przez Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy– to nowa atrakcja turystyczno – rekreacyjna we Wrocławiu. Poczatek spływu i Przystań Jarnołtów znajduje się w Jarnołtowie w okolicy Karczmy Rzym na prawym brzegu Bystrzycy przed mostem Jarnołtowskim.

Z przystani płyniemy dużymi, profesjonalnymi pontonami po malowniczo meandrującej Bystrzycy w większości przez malownicze lasy. Nurt jest łagodny, ale ciągły. W rzece dostrzec można spore ilości zwalonych drzew w skutek podmywania systemów korzeniowych przez Bystrzycę oraz w skutek działalności Bobrów.

Cały odcinek jest spławny i nie ma konieczności wychodzenia z pontonu. Spływ trwa około 70 minut w zależności od stanu wody i tempa wiosłowania. Koniec trasy znajduje się w Leśnicy przed wiaduktem kolejowym. Z mety uczestnicy są przewożeni klimatyzowanym autokarem lub busem do Ratynia (ok 10 min) na ścieżkę dydaktyczną Jarnołtów-Ratyń.

15 minutowy spacer po najciekawszym fragmencie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy kończy się na przystani w miejscu rozpoczęcia spływu.

 

Najważniejsze cechy produktu:

- Podana cena jest ceną za rodzinę 2+2, w której skład wchodzi 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 15, lub 1 osoba dorosła i 3 dzieci do lat 15. Voucher może zostać wykorzystany w dostepnych terminach w dni robocze w godzinach otwarcia Przystań Jarnołtów po wcześniejszym ustaleniu terminu. www.rafting-wroclaw.pl

Voucher obejmuje kompleksowa usługę spływu z transportem i korzystaniem z polany ogniskowej. Brak dodatkowych lub ukrytych opłat przy realizacji.

- voucher można zrealizować jedynie za pośrednictwem portalu Travelbox.pl. Nie ma możliwości rezerwacji spływu z wykorzystaniem vouchera bezpośrednio u Partnera (Przystań Jarnołtów)

- voucher jest ważny przez 2 (bieżący i kolejny) sezony przy czym sezon trwa od 01.05 do 30.09.

- voucher jest imienny, zmiana danych na voucherze wiąże się z opłatą manipulacyjną określoną w Regulaminie. Domyślnie na voucherze są wpisywane dane zakupującego, jesli voucher ma być prezentem, to konieczne jest podanie imienia i nazwiska osoby, dla której voucher jest przeznaczony w procesie zakupu wpisując w pole "dodatkowe informacje" imię oraz nazwisko "właściciela vouchera". 

- Osoba widniejąca z imienia i nazwiska na voucherze musi być jednym z uczestników spływu. Na życzenie obsługi Przystań Jarnołtów osoba ta musi potwierdzić zgodność tożsamości z danymi widniejącymi na voucherze poprzez okazanie dowolnego dokumentu tożsamości.

- voucher nie podlega wymianie na gotówkę ani inne świadczenia

- rezerwacja konkretnego terminu odbywa się jedynie poprzez platformę Travelbox.pl. W tym celu na stronie głównej www.travelbox.pl nalezy w odpowiednim polu wpisać kod vouchera. System przeniesie nas do formularza kontaktowego. Aby dokonać rezerwacji koniecznym jest podanie 3 alternatywnych terminów w których chcielibyśmy wziąć udział w spływie. Travelbox potwierdzi jeden z nich, lub, jeśli nie będzie to możliwe, zaproponuje inny termin. Akceptacja przez Travelbox.pl jednego z podanych terminów jest jednoznaczna z założeniem rezerwacji. W przypadku zaproponowania przez Travelbox.pl innego terminu niż te, które zostały podane w formularzu, Klient musi zaakceptować lub odrzucić proponowany termin. Wzór poniżej:

- rezerwacji można dokonać najpóźniej na 5 dni przed planowanym spływem. Zmiana terminu rezerwacji jest możliwa jednorazowo nie później niż na 48 godzin przed zarezerwowanym terminem spływu. Zmiana powinna się odbywać w taki sam sposób jak rezerwacja za pośrednictwem portalu travelbox.pl z podaniem 3 alternatywnych terminów. Niepodanie alternatywnych terminów lub nieprzełożenie rezerwacji w podanym terminie skutkuje niemożnością wykorzystania vouchera. 

- jedna osoba w jednym dniu może wykorzytac maksymalnie 1 voucher

- voucherów nie można używać do realizacji imprez firmowych, wycieczek szkolnych, pikników i innych imprez grupowych.

- Przystań Jarnołtów zastrzega sobie prawo odwołania spływu w każdym momencie jeśli warunki atmosferyczne i/lub wodne będą stwarzały zagrożenie dla bezpieczeństwa płynących. W szczególności w przypadku wystąpienia zbyt wysokiego lub zbyt niskiego stanu wody w Bystrzycy, burzy, silnego wiatru, silnego opadu deszczu lub gradu). Jeśli spływ zostanie odwołany przez Przystań Jarnołtów, vouchery zachowują ważność. Przystań Jarnołtów zaproponuje realizację vouchera w innym możliwym terminie po akceptacji Odbiorcy. 

Obiekt:

Przystań Jarnołtów znajduje się na wejściu do Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy we Wrocławiu, przy ulicy Jarnołtowskiej 88. W nawigacji google.maps nalezy wpisać Przystań Jarnołtów.

Godziny otwarcia przystani stan na dzień 01.07.2021:

Poniedziałek - nieczynne

Wtorek-piątek - wypłynięcia o godzinie 11:00 oraz o godzninie 16:00

Sobota-niedziela i dni ustawowo wolne od pracy - wypłynięcia o każdej pełnej godzinie od godzniny 10:00 do godziniy 16:00

Informacje dodatkowe:

Zakup Vouchera oznacza akceptację poniższegoch regulaminu

Link do regulaminu:

Link: Regulamin sprzedaży i korzystania z voucherów "Przystań Jarnołtów" 

Opinie o produkcie (0)

Partnerzy

Jawa Reisen        Axa                  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl