O firmie

TravelBox jest marką sprzedażową biura podróży Travel Project.

Travel Project - właściciel marki TravelBox jest licencjonowanym Organizatorem Turystyki posiadającym zabezpieczenie finansowe na wypadek niewypłacalności w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji.

 

Pola działania

Głównym segmentem działalności firmy jest sprzedaż pakietów turystycznych za pośrednictwem serwisu internetowego mareda.pl, a także poprzez partnerów B2B w Polsce (Prestige Tours, Index Polska, BP Focus, M-Travels) 

Naszym drugim polem działania jest turystyka incoming - przygotowujemy i poprzez partnerskie sieci sprzedajemy nasze oferty na rynkach Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia). Wśród naszych produktów znajdują się zarówno wycieczki pobytowe w polskich hotelach, jak i posiadamy bogatą ofertę wycieczek objazdowych po najciekawszych cześciach Polski i krajów sąsiadujących. Nasze oferty trafiają do sprzedaży w kanałach takich jak: Lidl Reisen, Netto Urlaub, Aldi Reisen, Pharos Reizen, TravelCircus, Mydealz i wiele innych pomniejszych.

 

Idea TravelBox

TravelBox powstał z myślą o tych z Państwa, którzy chcecie podarować najbliższym coś najcenniejszego - czas. Czas spędzony na wyjeździe turystycznym jest czymś najcenniejszym. Oferujemy Państwu zakup pakietów prezentowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy członkiem większej międzynarodowej grupy kapitałowej w skład której wchodzą niemieckie biura turystyki incoming JA-WA Reisen GmbH oraz Medical&Spa Travel GmbH. Dzięki skali sprzedaży posiadamy bardzo atrakcyjne ceny za oferowane pobyty.

 

Bezpieczeństwo

Jednym z naszych priorytetów jest Państwa bezpieczeństwo. Nasze biuro posiada zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności, natomiast należności za vouchery, które są formą przedpłaty za wyjazd, który nastapi w przyszłości, trafiają na specjalny rachunek powierniczy. Biuro nie może dysponować tymi środkami do czasu relizacji przedmiotu umowy - czyli rezerwacji imprezy turystycznej przez obdarowaną osobę. Dodatkowo w przypadku niewypłacalności firmy środki te nie wchodzą w skład masy upadłościowej tylko są zwracane osobom, które zakupiły voucher.

Vouchery są ważne 3 lata. Jeśli w tym czasie któryś obiekt z oferowanych przez nas do pobytów zostanie zamknięty w skutek różnych możliwych czynników i w skutek tego realizacja voucheru nie będzie możliwa, otrzymacie Państwo od nas w zastępstwie voucher nominalny na kwotę zakupu vouchera TravelBox do zrealizowania na dowolny produkt z portfolio Klubu Turystycznego Mareda dostępnego na stronie www.mareda.pl

 

Travel Project Adam Dudziński
ul. Jaracza 37f/5b

50-305 Wrocław
NIP: 6131436333


Kontakt mailowy: shop@travelbox.pl

Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl