Jak to działa?

TravelBox to najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć. W ładnym opakowaniu znajduje się niepowtarzalna zawartość - czas. Czas, który możemy podarować bliskim, zadbac o ich zdrowie lub dostarczyć niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych.

Wszystkie nasze vouchery mozna wykorzytać w ciagu 3 lat od daty zakupu.

1. Co zawiera TravelBox?

W eleganckim, wysokiej klasy pudełku znajduje się voucher do zrealizowania na wycieczkę w dowolnym wybranym terminie dostępnym do rezerwacji przez okres 3 lat licząc od daty zakupu TravelBox. Wewnątrz TravelBox znajduje sie również instrukcja oraz regulaminy oraz opis świadczeń.

2. Jak zrealizować TravelBox

krok 1 - wejdź na stronę www.travelbox.pl, z prawej strony znajduje się pole do wpisania kodu z vouchera TravelBox opisane jako "wpisz kod vouchera TravelBox" nastepnie zatwierdź.

krok 2 - po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu zostaniemy zalogowani do systemu rezerwacji. Nalezy wybrać właściwy produkt i przystapić do rezerwacji interesującego nas terminu.

krok 3 - Po wybraniu terminu należy podać dane uczestników, dane kontaktowe - adres e-mail, numer telefonu, aoraz w widoczne pole wpisać kod vouchera.

krok 4 - Rezerwacje kończy płatność za opłatę rezerwacyjną 1 zł lub płatność za dodatkowe wybrane usługi, której nalezy dokonac przelewem standardowym lub przelwem natychmiastowym w systemie rezerwacyjnym.

krok 5 - na podany adres e-mail zostanie przesłana umowa o imprezę turystyczną lub usługę turystyczną, na 14 dni przed rozpoczęciem podróży prześlemy dokumenty podróżne na podany adres e-mail.

krok 6 - ciesz się wyjazdem

 

3. Bezpieczeństwo

W przypadku niemożliwości realizacji vouchera w skutek niezaleznych czynników (zamknięcie hotelu, anulacja połączenia) klient otrzyma voucher kwotowy o wartości zakupionego TravelBox do zrealizowania na dowolną wycieczkę z oferty ze strony www.mareda.pl

 

4. Dodatkowe informacje

Klienci są chronieni na mocy Ustawy o Imprezach turystycznych oraz Powiązanych Usługach Turystycznych, Organizator posiada aktualny wpis do rejestru Organizatorów turystyki. Ilość dostepnych terminów jest zawsze większa od ilości sprzedanych TravelBox.

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl